Bonibon
Uraaa … am Bonibon. Mananc, am mancat, voi manca. V-am facut pofta nu? Sunt bune, îmi amintesc de copilaria pe care am trait-o din plin, copilarie plina cu de toate, inclusiv de cicatrice. Le savurez din plin până la urmatoarele care cu…
Bonibon [Citește mai departe...]
