Angajări sau restructurări?
Zilele astea, mi-a intrat prin urechea dreaptă o idee, a zăbovit un timp pe creier și nu a mai vrut să iasă. Ideea este în legătură cu angajările care se fac acum, pe timp de criză. Eu sunt „șomer” din data de…
Angajări sau restructurări? [Citește mai departe...]
