Altă vineri, alte karturi
Astăzi, după ce a venit și Boris din vacanță am ales să mergem, ca de obicei la karting. Super. Am făcut o pauză de doar două săptămâni, dar… parcă am făcut un an.cert este că eu m-am simțit foarte bine astăzi după…
Altă vineri, alte karturi [Citește mai departe...]


