
Deci anul 2009 mi-a îndeplinit dorința și mi-am găsit liniștea sufletească alături de EA, dorință pe care mi-o puneam exact acum un an pe vremea asta în parculIzvorprivind focurile de artificii. Măbucurfoarte mult că am familia aproape și asta cred că este ceea ce contează cel mai mult.
Pentru 2010 dorința mea este să dau curs cât mai multor proiecte și să-mi obțin mult râvnita diplomă de licență sau cum mai spunem noi, politehnistii… Licența de Inginer.
Tot ceea ce vă urez vouă, tuturor, este să aveți un an 2010 plin de realizări, plin de bucurii și să fiți sănătoși. Dacă suntem sănătoși putem reuși să ne croim singuri drum în viață. Deci încă odată multă sănătate și urări de bine. Să ne revedem cu binepesteexact câteva ore.
Mersi frumos.