Am fost la Spazio cu un prieten. Terasa restaurant nou deschisa de lângăPolitehnica, prinspatemai este și o biserica ceva, dacă nu mă insel (nu este ortodoxa, și nu am vazut cruci). Probabil vreti să va povestesc cum e. Dacă nu vreti, totuși, nu cititi aberatia asta. Am statafară, pe terasa, acoperita cu copertina imprimata Perroni, inconjurati de plante decorative REALE, chiar șilamai(planta) cu fructe. Foarte repede a venit și cu meniul, recunosc, destul de stufos, ai de unde alege. Am comandat, eu mi-am luat opizzaDiavola (nu mai mancasem demult o pizza) și o bere Perroni. Prietenul meu a comandatpasteproaspete și Ursus. Sincer, din meniul și prezentarea restaurantului mă asteptam la FITE. Placut surprins amrămascând am aflat ca nu era asa.
Am baut, am discutat, ne-am simtit bine. Toata afacerea lafinal, după încă o comanda de bauturi, a costat 66. 5 lei. Superok, super prețuri, super servire, merita încercat! VA RECOMAND!
„Nu totul se judeca de la exterior, testeaza-l dinauntru și poti dovedi contrariul”