CIUPANEZULArhivă personală, opinii și povești românești puse la punct pentru citire curată.
Mod citire

Am fost la Spazio

Restaurant SpazioAm fost la Spazio cu un prieten. Terasa restaurant nou deschisa de lângăPolitehnica, prinspatemai este și o biserica ceva, dacă nu mă insel (nu este ortodoxa, și nu am vazut cruci). Probabil vreti să va povestesc cum e. Dacă nu vreti, totuși, nu cititi aberatia asta. Am statafară, pe terasa, acoperita cu copertina imprimata Perroni, inconjurati de plante decorative REALE, chiar șilamai(planta) cu fructe. Foarte repede a venit și cu meniul, recunosc, destul de stufos, ai de unde alege. Am comandat, eu mi-am luat opizzaDiavola (nu mai mancasem demult o pizza) și o bere Perroni. Prietenul meu a comandatpasteproaspete și Ursus. Sincer, din meniul și prezentarea restaurantului mă asteptam la FITE. Placut surprins amrămascând am aflat ca nu era asa.

Am baut, am discutat, ne-am simtit bine. Toata afacerea lafinal, după încă o comanda de bauturi, a costat 66. 5 lei. Superok, super prețuri, super servire, merita încercat! VA RECOMAND!

„Nu totul se judeca de la exterior, testeaza-l dinauntru și poti dovedi contrariul”

Leave a Comment

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

Scroll to Top