Un pariu trăznit
Anultrecutam făcut un pariu cu prietenii mei steliști. DacăDinamofăcea eventul ei trebuia să alerge în chiloți prin Afi Palace Cotroceni, dacăSteauase califica și ajungea în primăvara europeană eu trebuia să mă tund chel. Cum nu a ieșit câștigător niciunul ne-am gândit să…
Un pariu trăznit [Citește mai departe...]


