România… bețe-n roate
M-am hotărât să-mi fac firmă. Yupii… vedeam numai $$$, dar din păcate elanul mi-a fost tăiat din fașă. Sunt o grămadă de acte. Am luat legătură cu un avocat, am făcut tot ceea ce mi-a cerut și m-am dus frumos la bancă…
România… bețe-n roate [Citește mai departe...]


