A venit iarnă
Ca să nu-mi iau țeapă ca anul trecut am dat deja ceasurile înapoi cu o oră. De ce? Pentru că astăzi va fi cea mai lungă noapte din an. Noaptea care are teoretic 13 ore. Teoretic, pentru că dacă trecem la practică…
A venit iarnă [Citește mai departe...]


