Euforia Nokia 1100
În ultimele luni, tot mai mulți prieteni mă contactează dacă nu cumva mai amNokia1100 de vânzare. Da, e al tatălui meu, l-am avut, acum nu-l mai am, rămâne în familie. Toată treaba este că deși este un Nokia 1100 nu esteRH 18și…
Euforia Nokia 1100 [Citește mai departe...]


