
În cele din urmă mă îndemn și sun. Țrrr … la fel îmi răspunde o altă duduie care îmi dă un răspuns clar. Am o extraoptiune activă care nu poate fi dezactivată și se dezactivează pe data de 24.01.2010, adică AZI. A ținut să precizeze și lucrul ăsta. AZI. Cucoană, azi e 23.01.2010, ești sigură că azi. Da azi la orele 23: 59. Și alți eurocenți zburau din cont din cauza neatenției lor. Închid și mă trezesc la câteva secunde cu apel. Îmi cer scuze, de la Orange România, de fapt e mâine.
Păi bine, mi-ai luat 131.00 eurocenți ca să-mi spui ce? Că nu pot activa extraopțiunea, dar așa e în tenis. Avantaj EI.
P. S.: Cine vrea să încarce când i se ridică nivelul și nu are un non-stop prin preajmă sau este foarte LENEȘ poate apela la CARD și își poate lua un cod de reîncărcare de aici. Prețurile sunt mult mai bune decât la magazinele din preajma mea.

Asta e România. Şi Vodafone e la fel, nu e mare diferenţă.