Politehnica e nasoală
Oameni buni, viitori studenți, actuali părinți, lume lume; nu alegețiPolitehnicapentru a continua studiile. Politehnica e cea mai grea Universitate! Și când spun cea mai grea, înseamnă că da, e grea. De ce spun asta? Pentru că acum 4 ani umblam să mă…
Politehnica e nasoală [Citește mai departe...]


