Pozitia mea față de Rev Olutie
Am zis să scriu și eu, dacă toata lumea fierbe. De 6 zile lumea iese în strada. Da, adevărul este ca, da ne-a ajuns cutitul la os. Dar dacă nu era Basescu cel care taia încarnevie, și Guvernul actual bineinteles, acum eram…
Pozitia mea față de Rev Olutie [Citește mai departe...]


