Am zis
Îmi pare rau. Știu ca asta nu schimba cu nimic situatia, dar… macar o fi asa și asa. Nu știu ce să mai zic. N-am nimic de zis în apararea mea. Dar îmi cerscuze Giuliei în primul rand pentru ca a așteptat…
Am zis [Citește mai departe...]
Îmi pare rau. Știu ca asta nu schimba cu nimic situatia, dar… macar o fi asa și asa. Nu știu ce să mai zic. N-am nimic de zis în apararea mea. Dar îmi cerscuze Giuliei în primul rand pentru ca a așteptat…
Am zis [Citește mai departe...]
Când vine vorba de Adwords pe Freelancer, mă bag. Indiferent de cerinte. Și asta am făcut mai toata săptămâna, mai ales ca trebuie să fac ceva extra pentrumașină. Și am început ușor ușor să mă bag indiferent de nationalitate, mai ales ca
Germanii se feresc de români [Citește mai departe...]
Astăzi am fost la checkpoint. Am scazut drastic în kg: indicele de masa este de 39. 3 și greutatea totala: 140. Cel de-al doilea checkpoint a fost atins. Acum urmeaza checkpoint-ul de 130 de kg care planuiesc să-l finalizez până la jumatatea
Checkpoint de 140 de kg [Citește mai departe...]