N-am omis nutriționistul
Chiar dacănu am maiscrispe ici pe colo, n-am omis să merg la nutriționist. Vorba aia, când te înhami la un lucru, du-l până la capăt. La mine capătul se află undeva la 87 de kg. Dar până acolo mai am drum lung….
N-am omis nutriționistul [Citește mai departe...]


