Am făcut-o și p-asta
Și-am baut și bere sâmbătă, și-am tras și-un chiolhan la Pui de Urs cu colaboratorul de la itexclusiv și-uite asa a trecut ziua. Și am și laptopul de care sunt mulțumit. Și da, am evitat emag.ro după ce și-au batut joc și…
Am făcut-o și p-asta [Citește mai departe...]


