RATB… merge în gol

Aseară pe la orele 21: 00 m-am hotărât să vin de la Universitate cu autobuzul până înRegie. PROASTĂ ALEGERE! Am zis și eu să mai văd frumusețile Bucureștiului laluminabecurilor lui Oprescu. Iau 601 uitând că încă se mai lucrează la pasajul de…

RATB… merge în gol [Citește mai departe...]