Țeapă pe ebay. de
Zilele astea nu prea am mai fost așa de activ. De fapt de o lună nu prea mai dau pe-aici decât foarte rar. Dar încerc să desesc trecerile, cât mai mult posibil. Poate că vă întrebați cam ce mai fac când nu…
Țeapă pe ebay. de [Citește mai departe...]


