Am nevoie de ajutor de la voi, cititorii mei. Asta dacă se poate. În urma acestui ajutor veți avea și voi de câștigat. O bere, două, trei. Poate și o sticlă de whisky, de ce nu. Momentan nu m-am gândit ceea ce să ofer recompensă celor ce mă vor ajuta să câștig un Iphone, pentru că până la urmă despre asta este vorba. Un Iphone 3G pe care îl pun la bătaie cei de la CalorServ. Să vă explic în mare despre ce este vorba. Mă puteți ajuta în 2 feluri, dacă doriți. Și anume: mă puteți vota aici și voi nu beneficiați de nimic, sau vă puteți înscrie aici și eu voi avea de câștigat 25 de puncte, iar voi 100 de puncte.
<img alt=”;)” class=”wp-smiley” height=”18″ src=”http://www.marincristian.ro/smilies/yahoo_wink.gif” title=”;)” width=”18″/> mersi!