Astazi, cu greu am putut scoate acest articol. De ce? Pentru ca cei de la Roedu s-au gandit ca ar fi mai bine să nu avem deloc net, initial. Apoi au regandit problema și au dat acces doar pe intern, nu insa și pe extern. Au reregandit-o și au ajuns la concluzia urmatoare: cum ar fi dacă impingem studentii la net mobil? Și au aflat. Ne-au dat acces pe zapp, vodafone, orange și romtelecom. Nu mare mi-a fost mirarea să aflu ca Romtelecom are net mobil. Bun iau ofertele la puricat, ca și mai acum cateva zile și incep … ala, ala și ala. De ce? Cum? Și mă uit la Romtelecom. Viteze bunicele, la preturi maricele as zice eu. Mai ales ca sunt nou aparuti și au deja concurenti gen: Zapp și Orange. Dar poate e mai bun netul lor. Aveti vreunul asa ceva de la RTC? Merge bine? Cu ceea ce s-a întâmplat azi în Regie … sunt hotarat să trec la un net mobil.
Să vedem ce o iesi. Revolutie nu mai are cum, dar o greva studenteasca să-l de-a jos pe presedintele studentilor sau ce o fi el … iese. Noroc ca nu se stiu adminii de retea ca altfel erau linsati până acum.
Și ca să vedeti ceea ce e de inimaginat macar atasez graficul traficului. Mentionez ca nu a functionat și nu functioneaza netul de la ora 14: 00.
1 thought on “Net de nota 10”
madalina
Nu te-as sfatui, eu am facut asta odata si s-a lasat cu durere vreo 3 zile…Mai bine te resemnezi si ai grija sa nu-ti mai iei teapa si a doua oara in acelasi context.
Nu te-as sfatui, eu am facut asta odata si s-a lasat cu durere vreo 3 zile…Mai bine te resemnezi si ai grija sa nu-ti mai iei teapa si a doua oara in acelasi context.