S-a deschis un apetit. Poate ca la toți le vine vremea să-și ia un Internet pe care să-l tina cu el oriunde. Uite ca și eu vreau acum acest lucru. Am analizatpiață, am analizat vitezele de download din diferite locatii ale Romaniei, am analizat ofertele. Vodafone cade, mai ales ca îmi umple emailul de spam-uri, serviciile lor sunt de rahat în sud-estul țării oricum. Orange… eiii bine, Orange sunt strong, dar mi se par cam scumpi și cam te obliga la un2 aniși au abonamente limitate de ei. Vitezaar fibuna și în varful muntelui. Rămân cei care au implementat pentru prima oara înRomâniaacest tip de Internet: Zapp, au acoperire CDMA în majoritatea regiunilor, viteza de upload nici nu o vreau mai mare, un maxim de 2, 4 Mbps ating odata în 1000 de ani, dar am NetMobil.
Ofera și modemul „acadeaux” (cadou). Motto specific acestui articol: ‘om trai și ‘om vedea!